+420 606 590 908

395_572_0_1446629032

Eurookna a vchodové dveře

Vyrábíme kvalitní dřevěná eurookna a vchodové dveře, které Vám ušetří spoustu peněz.  Okna a dveře od nás jsou totiž zárukou výborných izolačních vlastností, tepelných i zvukových. Přitom dále splňují dlouholetou životnost, bezpečnost a zaručují moderní design, který se Vám nikdy neokouká. Poradíme Vám s výběrem, který druh bude pro dřevostavbu ten nejpříznivější. Na výběr máte spoustu druhů provedení, barev a propracovaných i jednoduchých detailů.  Přidejte se i Vy k našim spokojeným zákazníkům.

397_572_0_1446629248

Interiérové dveře

Připravili jsme pro Vás širokou nabídku interiérových dveří, které jsou vhodné do každého interiéru.  Vybírat můžete z několika dekorů, provedení či vlastností. Rádi Vám také vytvoříme dveře přímo na míru. Nemusíte tedy váhat mezi vzhledem a vlastnostmi. Vše pro Vás rádi navrhneme, nebo splníme každá přání. Uspokojíme potřeby i toho nejnáročnějšího zákazníka. Pokud chcete dveře se specifickými detaily, není pro nás problémem ani toto řešení.

393_572_0_1446628816

Schodiště

Chcete-li do svého interiéru kvalitní a bezpečné schody, i ty pro Vás můžeme zařídit. Pokud se právě rozhodujete, jaké schodiště vybrat, rádi Vám poradíme. Navrhneme pro Vás to nejideálnější. Našim cílem je zajistit takové dispozičně řešené schodiště, aby se hodilo do každého interiéru a přitom zbytečně nezabíralo místo. Schodiště vyrábíme z masivního dřeva, která zůstanou vždy nadčasová s dlouholetou životností. Tím, že vyrábíme také schodiště na míru, existuje několik možností provedení. Výsledkem vždy bude kvalitně zhotovené schodiště, které Vám vydrží věčně.

198_572_0_1391605012

Kuchyňské linky

Kuchyňskou linku od nás si zamilujete. Nejenže jsou kvalitní, ale jsou také funkční a praktické. Do Vaší dřevostavby samozřejmě nesmí chybět také kuchyňská linka. Zpracování kuchyňských linek je vždy v souladu s Vaším interiérem a vkusem. A přitom s ohledem na praktičnost. Skříňky i linku Vám poskládáme tak, aby Vám co nejvíce usnadnila práci při vaření. Chceme, abyste se ve své kuchyni cítili dobře. Vaření se stane od této chvíle radostí.